Mis on tokenoomika ja kuidas see majandust elavdada

10/02/2021

Tokeniseerimine ühendab teie ettevõtte plokiahela tehnoloogiaga ja annab välja oma ärimärgid, mis on sisuliselt aktsiasarnased.

Blokiahelaga ühenduse loomisel saate oma ettevõtte kõiki protsesse järk-järgult automatiseerida. Samal ajal on teil oma kulude kohta ajakohased andmed, millele saate kiiresti reageerida ja märkimisväärselt kokku hoida. Kui olete kogu oma ettevõtte automatiseerinud ja olete plokiahelaga ühendatud, on teie ettevõte probleemideta ja hästi korraldatud potentsiaalsetele investoritele, kellele meeldib teie märke osta.

Tokeniseerimine on tundlike andmete kaitsmise protsess, asendades loaks kutsutava algoritmi genereeritud numbri. Tokeniseerimist kasutatakse sageli krediitkaardipettuste vältimiseks. Neid märke saab edastada Interneti kaudu või mitmesuguste traadita võrkude kaudu, mis on vajalikud maksete töötlemiseks, ilma et oleks paljastatud tegelikke pangaandmeid. Pangakontode tegelik arv hoitakse kindlas kohas.

Tokeniseerimine on meetod, mis muudab vara õigused digitaalseks märgiks.
Oletame, et maja on 200 000 euro eest. Tokeniseerimine võib muuta selle korteri 200 000 märgiks (number on täiesti suvaline, seega võib see olla 2 miljonit märki). Seega moodustab iga märgis 0,0005% alusvarast. Lõpuks väljastame märgi platvormil, mis toetab nutikaid lepinguid nagu Ethereum, nii et märke saab vabalt osta ja müüa mitmesugustel börsidel.

Kui ostate märgi, ostate tegelikult 0,0005% vara varast. Ostate 100 000 märki / märki ja teile kuulub 50% oma varast. Ostate 200 000 märki / märki ja teil on 100% varadest. Ilmselgelt ei saa sinust vara seaduslikku omanikku. Kuna Blockchain on fikseeritud avalik raamat, tagab see, et kui olete märgid ostnud, ei saa keegi teie vara "kustutada", isegi kui see pole kinnisvarakatastris kirjas. Peaks olema selge, miks Blockchain seda tüüpi teenuseid lubab.

Muude varade tokeniseerimine toimib samamoodi. Kui on olemas 50 miljoni euro suurune Picasso pilt, saab selle ka märgistada. Sama kehtib ka kulla ja teemantide ning muude väärtpaberite ja kinnisvara kohta.